Szkoła Podstawowa w Jarosławcu

Bałtycka 65b
tel./fax: +48 (59) 810 94 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

HomeAktualności„EkoSzkoła Powiatu Sławieńskiego” znajduje się w Jarosławcu

„EkoSzkoła Powiatu Sławieńskiego” znajduje się w Jarosławcu

20180426 08152823 kwietnia 2018 r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Sławnie odbył się I Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej. W konkursie udział wzięło osiem szkół z powiatu sławieńskiego. Tytuł „NajEkoSzkoła Powiatu Sławieńskiego” wywalczyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Jarosławcu w składzie: Wiktoria Bętkowska, Angelika Manuszewska i Wiktoria Kołakowska.

Ponadto Wiktoria Bętkowska okazała się najlepsza ze wszystkich uczestników konkursu, zajmując I miejsce indywidualnie. Patronat nad tym konkursem objął Starosta Sławieński i Zachodniopomorski Kurator Oświaty. Gratulujemy całej drużynie dziewcząt.

Maciej Hope

20180426 081528

Szukaj na stronie

Free business joomla templates