Szkoła Podstawowa w Jarosławcu

Bałtycka 65b
tel./fax: +48 (59) 810 94 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

HomeAktualnościKolejny konkurs i znowu sukces!

Kolejny konkurs i znowu sukces!

WP 20180426 08 17 31 ProW czwartek 05 kwietnia pięcioro uczniów ze szkoły w Jarosławcu zgłosiło się do IX ,,Konkursu z Języka Angielskiego o Puchar Dyrektora I LO w Koszalinie”. Dwoje z nich Angelika Manuszewska oraz Łukasz Budny uzyskało tytuł FINALISTY, awansując tym samym do ścisłego finału, który odbył się 12 kwietnia.  Uczniowie musieli napisać w języku angielskim opowiadanie o bohaterze, któremu drobna pomyłka odmieniła życie.

Po raz kolejny nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania, co więcej odnieśli ogromny sukces, otrzymując tytuł LAUREATA konkursu. Dyplom ten uprawnia do uzyskania dodatkowego punktu przy ubieganiu się o przyjęcie do szkól ponadgimnazjalnych.   Ze smutkiem, ale i z dumą, będziemy w czerwcu żegnać tak wspaniałych uczniów.

Alina Budny

WP 20180426 08 17 31 Pro

Szukaj na stronie

Free business joomla templates