Szkoła Podstawowa w Jarosławcu

Bałtycka 65b
tel./fax: +48 (59) 810 94 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

HomeAktualnościWaleczne dziewczyny z Jarosławca

Waleczne dziewczyny z Jarosławca

waleczne 526 kwietnia dwunastoosobowy zespół piłkarski, reprezentujący Szkołę Podstawową w Jarosławcu, wyruszył na Powiatowy Turniej Piłki Nożnej rozgrywany na boiskach szkoły w Malechowie. Choć pogoda początkowo nie sprzyjała grze na świeżym powietrzu, nastroje w ekipie były waleczne. Rywalizowaliśmy z drużynami z Korlina, Staniewic i Wrześnicy. Mecz otwarcia z Korlinem zremisowaliśmy bezbramkowo.

W drugim spotkaniu, osiągnęliśmy, po wyrównanym meczu, rezultat 1:1. Aby wyjść z grupy musieliśmy wygrać w trzecim grupowym spotkaniu. Dziewczyny były waleczne, rozkręciły się i w starciu z drużyną ze Sławna, wygrały spotkanie z wynikiem 2:1. Radość po wejściu do finałowej czwórki trwała tylko kilka chwil. Kolejny mecz półfinałowy, był już lekcją pokory, bowiem ulegliśmy rewelacyjnie grającej ekipie z Malechowa, która pokonała nas 3:0. Ostatnią batalią był piłkarski pojedynek o trzecie miejsce w turnieju z zespołem ze Sławna. O naszym zwycięstwie zadecydowały rzuty karne.
To jest piękno sportu!

Skład zespołu: Wiktoria Bartosz, Izabela Bożewska, Zuzanna Koźlińska, Alicja Mikołajczyk, Oliwia Oleksa, Patrycja Rzeczkowska, Julia Szymańska, Anna Kołodziejska, Weronika Krzywicka, Daria Narkiewicz, Patrycja Banasik.

Tomasz Mielczarek

waleczne 1

waleczne 1

waleczne 1

waleczne 1

waleczne 1

Szukaj na stronie

Free business joomla templates