Szkoła Podstawowa w Jarosławcu

Bałtycka 65b
tel./fax: +48 (59) 810 94 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

HomeAktualnościInformacja o dożywianiu i rozkład jazdy autobusów

Informacja o dożywianiu i rozkład jazdy autobusów

logo - szkola jaroslawiec 2017Dożywianie

W związku ze zmianą organizacji dożywiania w Szkole Podstawowej w Jarosławcu, uprzejmie prosimy o udzielenie informacji, które z Państwa dzieci będą korzystały z dożywiania w roku szkolnym 2018/2019. Dożywianie rozpoczynamy od dnia 04.09.2018 roku. Informację prosimy przekazać do sekretariatu szkoły w nieprzekraczalnym terminie do dnia 03.09.2018 roku.

Rozkład jazdy autobusów od 4.09.2018 roku

06:55 - Stary Kraków    
07:00 - Kanin    
08:03 - Kanin (rondo)    
07:08 - Wszedzień    
07:11 - Nacmierz III    
07:15 - Jezierzany    
07:22 - Jarosławiec    


07:29 - Nacmierz II    
07:32 - Nacmierz I    
07:35 - Bylica    

07:45 - Rusinowo (kościół)    
07:48 - Rusinowo (skrzyżowanie)    
07:58 - Jarosławiec  

Powrót dzieci po lekcjach pozostaje bez zmian (tak jak w poprzednim roku)

Szukaj na stronie

Free business joomla templates