Szkoła Podstawowa w Jarosławcu

Bałtycka 65b
tel./fax: +48 (59) 810 94 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

HomeAktualnościKonkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

konkurs 1Ojczyzna jest dla nas bardzo ważna. Dlaniektórych jest to: miasto, rodzinny dom bądź język. Innym kojarzy się z narodem. Niezwykle istotną rzeczą jest
pamięć. Pamięć o tych, którzy oddali swoje życie w walce o ojczyznę. Dzięki nim dziś żyjemy w wolnym państwie, bez strachu o nowy dzień. Jak najbardziej jest to powód do dumy. Powinniśmy zawsze o tym pamiętać i z honorem reprezentować kraj.

Dnia 9.11.2018r. w naszej szkole odbył się Patriotyczny Konkurs Recytatorski. Było to niezwykłe wydarzenie, w którym mogliśmy wspólnie uczestniczyć. Młodych recytatorów oceniało jury w składzie: Pani Agnieszka Rogulska, Pani Urszula Kowalska-Szlauderbach oraz Pan Radosław Wąsiewski. Uczniowie w swoich recytacjach wykazali się zjawiskową dojrzałością. Przedstawili nam siłę patriotyzmu, która tkwi w każdym człowieku. Podczas całego przedsięwzięcia towarzyszyło nam wiele emocji, wzruszeń i przede wszystkim szczęścia. Uważam, że był to czas refleksji oraz niezapomnianych chwil.

Ostatecznie na podium w szkole podstawowej znaleźli się: na trzecim miejscu Aleksandra Marusiak. Drugie miejsce zająła Julita Tłustek . Natomiast laureatem pierwszego miejsca okazała się być Natalia Modliszewska. W gimnazjum drugie miejsce zajęły: Maja Budzich i Hanna Koba. Pierwsze miejsce zdobyła Tatiana Tarlach.

Tatiana Tarlach

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

konkurs

Szukaj na stronie

Free business joomla templates