Szkoła Podstawowa w Jarosławcu

Bałtycka 65b
tel.: +48 59 810 94 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

HomeAktualnościMały Patriota

Mały Patriota

patriota 1Dzień 9 listopada 2018 roku był w naszej szkole niezwykle uroczystym dniem. Z okazji zbliżającego się Święta Odzyskania Niepodległości miało miejsce wiele wydarzeń z tym związanych. Odbył się konkurs recytatorski, konkurs plastyczny i wiele innych, w które zaangażowała się cała społeczność szkolna.

Uczniowie klas I-III wzięli udział w konkursie wiedzy o Polsce „Mały Patriota". Zadania konkursowe obejmowały wiedzę z zakresu znajomości symboli narodowych, mapy Polski, legend i herbów dużych miast oraz postaci historycznych związanych z odzyskaniem niepodległości. Praca w zespołach mieszanych ( po jednym uczniu z każdej klasy) wymagała zaangażowania wszystkich członków drużyny. Dzięki współpracy i pomocy koleżeńskiej wszystkie zespoły poprawnie wykonały zadania konkursowe. Na zakończenie zmagań każdy uczeń mógł wziąć udział w „Historycznej grze planszowej".

Obchody 100- lecia Odzyskania Niepodległości przez nasz kraj zostaną w pamięci każdego z nas.

patriota 1

patriota 1

patriota 1

patriota 1

patriota 1

patriota 1

patriota 1

Szukaj na stronie

Free business joomla templates