Szkoła Podstawowa w Jarosławcu

Bałtycka 65b
tel.: +48 59 810 94 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

HomeAktualnościSławni Polacy za granicą - projekt niemiecko-angielski

Sławni Polacy za granicą - projekt niemiecko-angielski

wystawa 1W październiku Pani Alina Budny oraz Aneta Wasylew zorganizowały wraz z uczniami klas IV-VIII oraz III gimnazjum wystawę pod tytułem „Sławni Polacy za granicą". Zadaniem uczniów było przygotowanie opisu wybranych sławnych polaków .Opis był wykonany w dwóch językach po angielsku i niemiecku.

Pojawiły się postacie Jana Pawła II , Marii Curie –Skłodowskiej , Fryderyka Chopina i wiele innych. Portrety wzbogacone zostały w zdjęcia i piękne oprawy. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem. Zebrane portrety wyeksponowane zostały w Sali 34 oraz na korytarzu szkolnym.

wystawa

wystawa

wystawa

wystawa

wystawa

Szukaj na stronie

Free business joomla templates