Szkoła Podstawowa w Jarosławcu

Bałtycka 65b
tel./fax: +48 (59) 810 94 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

HomeAktualnościMiędzyszkolny Konkurs Czytelniczy klas I-III „Zaczarowany Świat Książki” 2019

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy klas I-III „Zaczarowany Świat Książki” 2019

konkurs 114 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej w Jarosławcu odbył się Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy klas I-III . Wzięło w nim udział 5 drużyn z zaprzyjaźnionych szkół z terenu Gminy Postomino. Uczestnicy konkursu wykazali się ogromną wiedzą z zakresu treści utworów z kanonu lektur dla klas I-III. Największą liczbę punktów uzyskała drużyna Szkoły Podstawowej w Jarosławcu, która zdobyła pierwszą nagrodę – tytuł „Mistrz Czytelnictwa"- oraz pamiątkową statuetkę. Drugie i trzecie miejsca zajęły odpowiednio drużyny z Korlina i Postomina.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Dyrekcję Szkoły Podstawowej w Jarosławcu. Dzięki hojności sponsorów, uczestnicy zostali obdarowani wieloma upominkami w postaci nagród rzeczowych. Słodki poczęstunek zorganizowała cukiernia „Taja" J.R. Tama. Szef pizzerii „Samur" – Pan R. Murawiecki zaprosił wszystkich uczestników oraz ich opiekunów na pyszną pizzę.

Dziękujemy serdecznie naszym sponsorom i fundatorom za pomoc.

Organizatorzy Aneta Żrodowska, Iwona Wilk-Gawlista

konkurs 1

konkurs 1

konkurs 1

konkurs 1

konkurs 1

konkurs 1

konkurs 1

Szukaj na stronie

Free business joomla templates