Szkoła Podstawowa w Jarosławcu

Bałtycka 65b
tel./fax: +48 (59) 810 94 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

HomeAktualnościWolontariat

Wolontariat

w 3Wolontariat ma wiele zalet. Jedną z nich jest oddziaływanie na społeczność. To także okazja spędzenia czasu wolnego w pożyteczny sposób. Działanie jako wolontariusz umożliwia poznanie nowych miejsc, kultur. Jednakże przede wszystkim pozwala pomagać innym bezinteresownie. Przeznaczony czas wpływa na zacieśnianie więzi międzyludzkich. Młodzi ludzie wykazują się niezwykłą dojrzałością w podjętych działaniach.

W naszej szkole od 3 lat prężnie działa wolontariat, którego opiekunem jest Pani Władysława Dudzińska. To właśnie za sprawą jej pomocy oraz wielkiemu zaangażowaniu uczniów zorganizowano niewyobrażalnie dużo akcji takich jak: Dzień Papieski, Tornister Pełen Uśmiechu, Zapałka Nie Ogrzeje, Torba Miłosierdzia, Sprzedaż Świec Bożonarodzeniowych , Pola Nadziei, sprzedaż ciast i ozdób bożonarodzeniowych Darłowska Laponia, pomoc pogorzelcom, pomoc dzieciom na Madagaskarze, Jałmużna Wielkopostna, Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

w 1

w 1

w 1

w 1

w 1

Szukaj na stronie

Free business joomla templates