Szkoła Podstawowa w Jarosławcu

Bałtycka 65b
tel./fax: +48 (59) 810 94 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

HomeAktualnościZagrożenie epidemiologiczne

Zagrożenie epidemiologiczne

koronawirus

Informuję, że decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty na obszarze całej Polski zostaje czasowo ograniczone ze względu na konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

12 i 13 marca br. to dni, w których w przedszkolu i szkole podstawowej nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze. Od 16 do 25 marca nasza szkoła będzie zamknięta.

O dalszych krokach będę Państwa informował na bieżąco za pośrednictwem strony www.zsjar.pl, portalu synergia.librus.pl oraz Facebooka.

Z poważaniem
Maciej Hope
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jarosławcu

Szukaj na stronie

Free business joomla templates