Szkoła Podstawowa w Jarosławcu

Bałtycka 65b
tel.: +48 59 810 94 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

HomeAktualnościKomunikat

Komunikat

kids-and-compZgodnie z rozporządzeniem Ministra edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informuję, że funkcjonowanie jednostek systemu oświaty na obszarze całej Polski zostaje czasowo ograniczone do dnia 10 kwietnia 2020 r.  Jest to okres w którym w przedszkolu i szkole podstawowej w Jarosławcu nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.

Nauczanie będzie odbywało się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

O dalszych krokach będę Państwa informował na bieżąco za pośrednictwem strony www.zsjar.pl, portalu synergia.librus.pl oraz Facebooka.

Z poważaniem
Maciej Hope
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jarosławcu

Szukaj na stronie

Free business joomla templates