Szkoła Podstawowa w Jarosławcu

Bałtycka 65b
tel.: +48 59 810 94 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

HomeAktualnościRekrutacja uzupełniająca do Żłobka

Rekrutacja uzupełniająca do Żłobka

zlobek

Informujemy, że Gmina Postomino realizuje projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego pn.: „Żłobek dla Gminy Postomino!" oraz uzyskała dofinansowanie w Resorowym programie rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 "Maluch+".
Pozyskane środki służą uruchomieniu pierwszego na terenie gminy Żłobka.

Głównym celem realizacji projektu jest umożliwienie aktywności zawodowej 16 osobom z terenu gminy Postomino poprzez utworzenie 16 miejsc w żłobku.

Tym samym ogłaszamy rekrutację uzupełniającą do projektu „Żłobek dla Gminy Postomino!". Zapraszamy dzieci mam przebywających na urlopach macierzyńskich/ rodzicielskich/ wychowawczych, lub niepracujących, które dzięki zapewnieniu opieki swoim pociechom będą mogły wrócić do pracy lub pracę znaleźć.

Rekrutacja uzupełniająca prowadzona jest w trybie ciągłym.

Dokumenty rekrutacyjne w wersji elektronicznej można pobrać ze strony internetowej Gminy Postomino, Szkoły Podstawowej w Jarosławcu oraz w wersji papierowej w biurze obsługi interesanta w Urzędzie Gminy Postomino. Wszelkie informacje w sprawie rekrutacji udzielane są telefonicznie pod numerem 59 846 44 39 oraz e-mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szukaj na stronie

Free business joomla templates