Szkoła Podstawowa w Jarosławcu

Bałtycka 65b
tel./fax: +48 (59) 810 94 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Home|- z klasy 1-3Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy klas I-III „Zaczarowany Świat Książki” 2018

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy klas I-III „Zaczarowany Świat Książki” 2018

artykul 924 kwietnia w Szkole Podstawowej w Jarosławcu odbył się Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy Klas I-III szkoły podstawowej. Wzięło w nim udział 5 drużyn z zaprzyjaźnionych szkół z terenu gminy Postomino. Uczestnicy konkursu wykazali się ogromną wiedzą z zakresu literatury dziecięcej na poziomie szkoły podstawowej. Największa liczbę punktów uzyskała drużyna Szkoły Podstawowej w Jarosławcu, która zdobyła pierwszą nagrodę – statuetkę „Mistrz Czytelnictwa". Drugie i trzecie miejsca zajęły odpowiednio drużyny z Postomina i Korlina.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Dyrekcję Szkoły Podstawowej w Jarosławcu. Dzięki hojności sponsorów, uczestnicy zostali obdarowani wieloma upominkami w postaci karnetów na basen, wejściówek do muzeum, voucherów na zakup deserów lodowych oraz nagród rzeczowych. Szef pizzerii „Samur" zaprosił uczestników i ich opiekunów na najlepszą w okolicy pizzę. Słodki poczęstunek zorganizowała cukiernia „Taja".

Za ufundowanie nagród składamy serdeczne podziękowania wszystkim ludziom wielkiego serca. A są wśród nich:

 • Stefan Kwiatkowski OW „Arka"
 • Katarzyna Zielińska OW „Panorama Morska"
 • Katarzyna Zawada „Jackowo"
 • Witold Lemierzewicz „Delikatesy"
 • Roman Murawiecki pizzeria „Samur"
 • Kinga Zięba stajnia „Horyzont"
 • Janina, Roman Tama cukiernia „Taja"
 • Zofia Klaja - Pamiątki
 • Krystyna, Lech Kołakowscy „ Muzeum Rybaka'
 • Sylwia Stuczyńska
 • Urszula , Kamil Orłowscy „Czaruś"

Organizatorzy Aneta Żrodowska, Iwona Wilk-Gawlista

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

Szukaj na stronie

Free business joomla templates