Szkoła Podstawowa w Jarosławcu

Bałtycka 65b
tel./fax: +48 (59) 810 94 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Home|- z przedszkola04 września - pierwszy dzień w przedszkolu

04 września - pierwszy dzień w przedszkolu

4 wrzesnia 104 września wszystkie dzieci po wakacjach spotkały się znowu w przedszkolu. Tego dnia bawiliśmy się, zapoznawaliśmy, wymyślaliśmy nazwę dla naszej grupy, ustalaliśmy zasady jakie będą obowiązywać wszystkie dzieci w przedszkolu. Dzieci na koniec dnia zostały nagrodzone odznakami , medalami „Dzielnego Przedszkolaka" oraz uśmiechniętymi odblaskami .

mgr Katarzyna Stojewska

4 wrzesnia 1

4 wrzesnia 1

4 wrzesnia 1

4 wrzesnia 1

4 wrzesnia 1

4 wrzesnia 1

4 wrzesnia 1

4 wrzesnia 1

4 wrzesnia 1

Szukaj na stronie

Free business joomla templates