Szkoła Podstawowa w Jarosławcu

Bałtycka 65b
tel./fax: +48 (59) 810 94 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Home|- z przedszkolaRodzice czytają przedszkolakom bajeczki

Rodzice czytają przedszkolakom bajeczki

czytanie 9W naszym przedszkolu wspólnie z rodzicami oraz z ich aktywnym udziałem, rozpoczęliśmy akcję "Mamo, tato poczytaj mi bajeczkę", która ma na celu kształcenie nawyków czytelniczych, nabywanie nawyku dbania o książki i szanowania ich, a także przekazywanie za pośrednictwem literatury wartości moralnych oraz budowanie więzi między rodzicem i dzieckiem.

Przedsięwzięcie polega na tym, że chętni rodzice przychodzą co dwa tygodnie do naszego przedszkola i czytają dzieciom. Czytane utwory – najczęściej wybrane są przez synka albo córkę – bajki/baśnie/opowiadania przyniesione z domu, albo z naszego kącika czytelniczego w sali przedszkolnej w grupie "Sowy" oraz „Mali Czarodzieje".

mgr Katarzyna Stojewska, N. Wójtowicz

czytanie

czytanie

czytanie

czytanie

czytanie

czytanie

czytanie

czytanie

czytanie

czytanie

czytanie

czytanie

czytanie

czytanie

czytanie

czytanie

czytanie

czytanie

czytanie

czytanie

czytanie

czytanie

czytanie

czytanie

czytanie

czytanie

czytanie

czytanie

czytanie

Szukaj na stronie

Free business joomla templates