Szkoła Podstawowa w Jarosławcu

Bałtycka 65b
tel./fax: +48 (59) 810 94 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pani wiosna

wiosna 9Nie mogąc doczekać się spotkania z Panią Wiosną – Mali Czarodzieje i Sowy postanowiły same odszukać pierwszych oznak najpiękniejszej z pór roku. Podczas spaceru okazało się, że wiosna już do nas zawitała! Tuż za progiem przedszkola dostrzegliśmy malutką gąsienicę, nieopodal pełzał ślimak. Udało nam się odszukać przebiśniegi, pączki na drzewach oraz na wierzbie „bazie kotki”.

Podczas  spaceru towarzyszyło nam wiosenne, ciepłe słoneczko i śpiew ptaków. Pożegnaliśmy również zimę wraz z naszym starszymi kolegami i koleżankami tradycyjną Marzanną. Jak na wiosenne prace przystało, przez moment zamieniliśmy się w ogrodników. Posadziliśmy cebulę, fasolę i rzeżuchę. Z niecierpliwością wyczekujemy efektów naszej pracy. W międzyczasie ćwiczyliśmy sprawność naszych rąk dzięki wiosennym, pracom plastycznym.

Natalia Wójtowicz, Katarzyna Stojewska

wiosna

wiosna

wiosna

wiosna

wiosna

wiosna

wiosna

wiosna

wiosna

wiosna

wiosna

wiosna

wiosna

wiosna

wiosna

wiosna

wiosna

wiosna

wiosna

wiosna

Szukaj na stronie

Free business joomla templates