Szkoła Podstawowa w Jarosławcu

Bałtycka 65b
tel.: +48 59 810 94 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

HomeOferta turystyczno-kolonijna

Oferta turystyczna

Nasza placówka od kilkunastu już lat prowadzi w okresie wakacji działalność kolonijną. Znajduje się w centrum Jarosławca, przy latarni morskiej i ok. 200 metrów od morza. Teren jest ogrodzony i osłonięty drzewami. Całość stanowi bezpieczny i uroczy teren do wypoczynku.

W dwóch budynkach szkolnych prawie wszystkie pomieszczenia stają się pokojami dla kolonistów i ich opiekunów. W każdym znajdują się tapczany, szafki nocne, szafki i szafy ubraniowe, stoliki i krzesła. Pomieszczenia są czyste i kolorowe. Udostępniamy również część hotelową z trzynastoma pokojami. Na każdej kondygnacji budynków znajdują się bardzo ładne łazienki z prysznicami, a na trzech dużych korytarzach ustawione są stoły do tenisa. Udostępniamy gabinet lekarski, izolatkę i salę gimnastyczną (350m2). Hala sportowa jest dużym atutem szkoły. Koloniści mają ją bowiem tylko do swojej dyspozycji, a bezcenna okazuje się w chłodne i deszczowe dni. Na terenie szkoły powstał kompleks - ORLIK. Profesjonalne boiska uatrakcyjnią pobyt dzieci i młodzieży.

Ważny element organizacji letniego wypoczynku stanowi żywienie. Kuchnia i duża stołówka znajdują się w oddzielnym budynku. Kuchnia jest wyposażona w wysokiej klasy sprzęt, a stołówka w estetyczne stoły i krzesła. Szkoła zapewnia fachową i miłą obsługę, a ona wyjątkowo smaczne posiłki. Na śniadania i kolacje przygotowujemy bogaty „stół szwedzki".

Baza kolonijna każdego roku jest unowocześniana. Zależy nam, by goście byli zadowoleni i mieli miłe wspomnienia. Wypoczynek w naszej placówce, a tym samym w Jarosławcu, to ładna plaża, zawsze czysta woda, prawie zawsze ładna pogoda i przyjazna Gmina, która organizuje wiele sezonowych atrakcji. Pobyt u nas pozostawia niezapomniane wrażenia.

ZAPRASZAMY!

 

Szybki kontakt

telefon: 59 810 94 17

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Nasza szkoła - najnowsze zdjęcia sal, korytarzy oraz pokoi hotelowych

Szukaj na stronie

Free business joomla templates