Szkoła Podstawowa w Jarosławcu

Bałtycka 65b
tel./fax: +48 (59) 810 94 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Home|- projekty gimnazjalneCo wydarzyło się w Betlejem

Co wydarzyło się w Betlejem

16 grudnia 2015 roku w naszej szkole odbyło się przedstawienie w ramach realizacji projektu gimnazjalnego. Uczniowie klasy trzeciej i drugiej gimnazjum przygotowali Jasełka „Co wydarzyło się w Betlejem”. Pomimo iż na dworze nie było śniegu panowała przyjemna, świąteczna atmosfera, którą podkreślał chór anielski. Po udanym spektaklu wszyscy razem zaśpiewaliśmy kolędę.

Jasełka tak bardzo spodobały się widzom, że uczniowie pokazali je po raz drugi grupie Skautów Europy podczas ich wigilijnego spotkania.

Szukaj na stronie

Free business joomla templates