Szkoła Podstawowa w Jarosławcu

Bałtycka 65b
tel.: +48 59 810 94 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Home|- z oddziału przedszkolnegoDzień Babci i Dziadka 2019

Dzień Babci i Dziadka 2019

ddib 124 stycznia 2019 roku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Z okazji tego święta przedszkolaki przygotowały program składający się z wierszy, piosenek i tańca. Na koniec uroczystości dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy, konkursów, tańców i słodkiego poczęstunku. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi." – Jan Paweł II

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom zaangażowanym w to przedsięwzięcie. Szczególne podziękowania kierujemy do kierownictwa Panoramy Morskiej, Pani Katarzynie Zielińskiej, za udostępnienie sali, w której odbyła się uroczystość.

Wychowawczynie: Natalia Wójtowicz, Aneta Kasza

ddib

ddib

ddib

ddib

ddib

ddib

ddib

ddib

ddib

ddib

ddib

ddib

ddib

Szukaj na stronie

Free business joomla templates